Mapa strony
Mapa strony
Instrukcja
Instrukcja
Kontrast dla osób słabowidzących
Kontrast dla osób słabowidzących
Mniejsza wielkość liter
Normalna wielkość liter
Większa wielkość liter
PL
RSS
RSS
biuletyn
informacji publicznej
Strona główna
Wyszukaj (Lupa)
Wyszukiwanie zaawansowane
hamburger
×
Archiwum BIP
EBOI
E-Urząd
Profil Zaufany
Strona gminy
Deklaracja dostępności
Urząd Gminy
Władze Gminy
Rada Gminy
Sołectwa
Organy pomocnicze
Poradnik interesanta (jak załatwić sprawę, druki do pobrania)
Prawo miejscowe
Polityka wewnętrzna urzędu
Finanse Gminy
Zamówienia publiczne
Współpraca z organizacjami pozarządowymi
Ochrona środowiska
Planowanie przestrzenne, gospodarka nieruchomościami
Oświadczenia majątkowe
Konsultacje społeczne
Wybory
Ochrona danych osobowych
zgłoszenia naruszeń
Raport o stanie zapewnienia dostępności
Oświata i wychowanie - obwieszczenia
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych
Strona główna
Wyszukaj (Lupa)
Wyszukiwanie zaawansowane
Urząd Gminy Długołęka
Strona główna
Archiwum BIP
EBOI
E-Urząd
Profil Zaufany
Strona gminy
Deklaracja dostępności
Strona główna
Ochrona środowiska
Obwieszczenia / Ogłoszenia środowiskowe
Wczytywanie...
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z
Polityką Plików Cookies
. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce
Zamknij
Obwieszczenia / Ogłoszenia środowiskowe
Artykuły:
sortowanie:
domyślnie
rosnąco wg daty publikacji
malejąco wg daty publikacji
1.
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA o ponownym wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu Szczodre - MPZP SZCZODRE II
(Opublikowano: 2026-08-31)
2.
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego: dla obrębu Januszkowice – MPZP JANUSZKOWICE IV, dla obrębu Jaksonowice – MPZP JAKSONOWICE III
(Opublikowano: 2026-08-28)
3.
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA o wyłożeniu do publicznego wglądu projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego: dla obrębu wsi Godzieszowa – MPZP GODZIESZOWA II, dla obszaru w obrębie wsi Pasikurowice – MPZP PASIKUROWICE I, dla obrębu wsi Raków – MPZP RAKÓW III
(Opublikowano: 2026-08-28)
4.
OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu zintegrowanego planu inwestycyjnego dla części działek 54/20, 54/22, 54/6 obręb Bąków – ZPI BĄKÓW VI
(Opublikowano: 2026-08-27)
5.
OBWIESZCZENIE Wójta Gminy Długołęka o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu wsi Kiełczów - MPZP KIEŁCZÓW XX
(Opublikowano: 2026-08-27)
6.
OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA o rozpoczęciu konsultacji społecznych projektu zintegrowanego planu inwestycyjnego dla działek 123/1, 123/2, 123/3, 123/4, 123/5, 123/6 oraz części działki nr 130 obręb Ramiszów - ZPI RAMISZÓW V
(Opublikowano: 2026-08-27)
7.
OGŁOSZENIE Wójta Gminy Długołęka o konsultacjach społecznych projektów miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego: dla obrębu wsi Wilczyce - MPZP WILCZYCE XI - część „A", dla obrębu wsi Wilczyce - MPZP WILCZYCE XI - część „B"
(Opublikowano: 2026-08-27)
8.
OBWIESZCZENIE WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA o wyłożeniu do publicznego wglądu projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obrębu wsi Zaprężyn – MPZP ZAPRĘŻYN IV
(Opublikowano: 2026-08-27)
9.
OGŁOSZENIE WÓJTA GMINY DŁUGOŁĘKA o konsultacjach społecznych w sprawie projektu zintegrowanego planu inwestycyjnego dla działek nr 567/1, 189/67, 189/55, 218/18, 189/20, 203/5, 189/24, 218/11, 189/56, 551/1 oraz części działek nr 193/10, 193/11, 650, 345/3, 649/2, 189/43, 559, 189/71, 677/3, 189/37, 651, 377/2, 203/6, 344 obręb Mirków – ZPI MIRKÓW VII
(Opublikowano: 2026-08-26)
10.
EGW.6331.15.2021.MH_zawiadomienie o oględzinach biegłego
(Opublikowano: 2026-08-25)
Pokaż:
10
25
50
100
1
2
3
...
6
7