Zamknij okno Drukuj dokument

VII kadencja (lata 2014-2018)

Stanisław Azarewicz - Przewodniczący Rady Gminy Długołęka
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 28.04.2015
na dzień 20.04.2016
na dzień 28.04.2017
na dzień 31.12.2017
Stan na 16.09.2018 r.(zakończenie kadencji)

Anna Chmielewska
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Arkadiusz Szydełko
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Barbara Sułek
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Dariusz Śmichura
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Jan Bęben
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Jolanta Jaworczykowska
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Jolanta Wołowiec
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Józef Jarosz
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Krzysztof Florek
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Krzysztof Fuczek
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Lidia Augustynowicz
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Marcin Dziedzic
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Maria Szymerowska
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Maria Zofia Drozd
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Marta Wantrych
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Michalina Leśniewska
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Ryszard Mazur
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Tomasz Maliga
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Urszula Zalewska
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)

Zofia Kmita
na rozpoczęcie kadencji
na dzień 31.12.2014
na dzień 31.12.2015
na dzień 31.12.2016 r
na dzień 31.12.2017 r.
na dzień 16.09.2018 r. (zakończenie kadencji)









Załączniki

Stanisław Azarewicz na dzień 22.12.2014 (1.5MB)    
2015-04-28 Stanisław Azarewicz (1.7MB)    
Anna Chmielewska - na rozpoczęcie kadencji (73.2kB)    
Anna Chmielewska - wg stanu na 31 grudnia 2014 (73.1kB)    
Arkadiusz Szydełko - na rozpoczęcie kadencji (184.1kB)    
Arkadiusz Szydełko - wg stanu na 31 grudnia 2014 (154.1kB)    
Barbara Sułek - na rozpoczęcie kadencji (170kB)    
Barbara Sułek - wg stanu na 31 grudnia 2014 (152.4kB)    
Dariusz Śmichura - na rozpoczęcie kadencji (160.8kB)    
Dariusz Śmichura - wg stanu na 31 grudnia 2014 (166.4kB)    
Jan Bęben - na rozpoczęcie kadencji (166.5kB)    
Jan Bęben - wg stanu na 31 grudnia 2014 (167.6kB)    
Jolanta Jaworczykowska - na rozpoczęcie kadencji (157.8kB)    
Jolanta Jaworczykowska - wg stanu na 31 grudnia 2014 (160kB)    
Jolanta Wołowiec - na rozpoczęcie kadencji (150.9kB)    
Jolanta Wołowiec - wg stanu na 31 grudnia 2014 (155.2kB)    
Józef Jarosz - na rozpoczęcie kadencji (198kB)    
Józef Jarosz - wg stanu na 31 grudnia 2014 (156kB)    
Krzysztof Florek - na rozpoczęcie kadencji (183.5kB)    
Krzysztof Florek - wg stanu na 31 grudnia 2014 (171kB)    
Krzysztof Fuczek - na rozpoczęcie kadencji (159.2kB)    
Krzysztof Fuczek - wg stanu na 31 grudnia 2014 (157.3kB)    
Lidia Augustynowicz - na rozpoczęcie kadencji (137.9kB)    
Lidia Augustynowicz - wg stanu na 31 grudnia 2014 (154.3kB)    
Marcin Dziedzic - na rozpoczęcie kadencji (160.2kB)    
Marcin Dziedzic - wg stanu na 31 grudnia 2014 (163.3kB)    
Maria Szymerowska - na rozpoczęcie kadencji (149.4kB)    
Maria Szymerowska - wg stanu na 31 grudnia 2014 (187.1kB)    
Maria Zofia Drozd - na rozpoczęcie kadencji (162.1kB)    
Maria Zofia Drozd - wg stanu na 31 grudnia 2014 (175.1kB)    
Marta Wantrych - na rozpoczęcie kadencji (181kB)    
Marta Wantrych - wg stanu na 31 grudnia 2014 (191.8kB)    
Michalina Leśniewska - na rozpoczęcie kadencji (161.3kB)    
Michalina Leśniewska - wg stanu na 31 grudnia 2014 (161.7kB)    
Ryszard Mazur - na rozpoczęcie kadencji (173.1kB)    
Ryszard Mazur - wg stanu na 31 grudnia 2014 (172.5kB)    
Stanisław Azarewicz na dzień 22.12.2014 (1.5MB)    
Tomasz Maliga - na rozpoczęcie kadencji (145.9kB)    
Tomasz Maliga - wg stanu na 31 grudnia 2014 (155.3kB)    
Urszula Zalewska - na rozpoczęcie kadencji (141.9kB)    
Urszula Zalewska - wg stanu na 31 grudnia 2014 (145.4kB)    
Zofia Kmita - na rozpoczęcie kadencji (145kB)    
Zofia Kmita - wg stanu na 31 grudnia 2014 (144.8kB)    
2016-04-20 Stanisław Azarewicz (1.6MB)    
Anna Chmielewska - na dzień 31.12.2015 r. (58.9kB)    
Arkadiusz Szydełko - na dzień 31.12.2015 r. (178.5kB)    
Barbara Sułek - na dzień 31.12.2015 r. (164.6kB)    
Dariusz Śmichura - na dzień 31.12.2015 r. (167.5kB)    
Jan Bęben - na dzień 31.12.2015 r. (188.8kB)    
Jolanta Jaworczykowska - na dzień 31.12.2015 r. (168kB)    
Jolanta Wołowiec - na dzień 31.12.2015 r. (150.7kB)    
Józef Jarosz - na dzień 31.12.2015 r. (147.1kB)    
Krzysztof Florek - na dzień 31.12.2015 r. (161.2kB)    
Krzysztof Fuczek - na dzień 31.12.2015 r. (156.4kB)    
Lidia Augustynowicz - na dzień 31.12.2015 r. (159.3kB)    
Marcin Dziedzic - na dzień 31.12.2015 r. (168.6kB)    
Maria Drozd - na dzień 31.12.2015 r. (144.5kB)    
Maria Szymerowska - na dzień 31.12.2015 r. (110.7kB)    
Marta Wantrych - na dzień 31.12.2015 r. (168.5kB)    
Michalina Leśniewska - na dzień 31.12.2015 r. (159.4kB)    
Ryszard Mazur - na dzień 31.12.2015 r. (170.6kB)    
Tomasz Maliga - na dzień 31.12.2015 r. (147.2kB)    
Urszula Zalewska - na dzień 31.12.2015 r. (148kB)    
Zofia Kmita - na dzień 31.12.2015 r. (156.7kB)    
2017.04.28 Stanisław Azarewicz (1.6MB)    
Augustynowicz Lidia - na dzień 31.12.2016 r. (158.4kB)    
Bęben Jan - na dzień 31.12.2016 r. (175.6kB)    
Chmielewska Anna - na dzień 31.12.2016 r. (61.3kB)    
Drozd Maria Zofia - na dzień 31.12.2016 r. (182.6kB)    
Dziedzic Marcin - na dzień 31.12.2016 r. (172kB)    
Florek Krzysztof - na dzień 31.12.2016 r. (171.9kB)    
Fuczek Krzysztof - na dzień 31.12.2016 r. (159.7kB)    
Jarosz Józef - na dzień 31.12.2016 r. (178kB)    
Jaworczykowska Jolanta - na dzień 31.12.2016 r. (164kB)    
Kmita Zofia - na dzień 31.12.2016 r. (157.7kB)    
Leśniewska Michalina - na dzień 31.12.2016 r. (188.8kB)    
Maliga Tomasz - na dzień 31.12.2016 r. (157.5kB)    
Mazur Ryszard - na dzień 31.12.2016 r. (181.2kB)    
Sułek Barbara - na dzień 31.12.2016 r. (175.7kB)    
Szydełko Arkadiusz - na dzień 31.12.2016 r. (175.6kB)    
Szymerowska Maria - na dzień 31.12.2016 r. (130.8kB)    
Śmichura Dariusz - na dzień 31.12.2016 r. (173.4kB)    
Wantrych Marta - na dzień 31.12.2016 r. (192.2kB)    
Wołowiec Jolanta - na dzień 31.12.2016 r. (162kB)    
Zalewska Urszula - na dzień 31.12.2016 r. (155.3kB)    
oświadczenie majątkowe Przewodniczący Rady Gminy (1.4MB)    
Augustynowicz Lidia (230.1kB)    
Bąben Jan (252.4kB)    
Chmielewska Anna (91kB)    
Drozd Maria Zofia (281.1kB)    
Dziedzic Marcin (235.4kB)    
Fuczek Krzysztof (226.3kB)    
Jarosz Józef (230.5kB)    
Jolanta Jaworczykowska (233.8kB)    
Kmita Zofia (208.8kB)    
Leśniewska Michalina (223.6kB)    
Maliga Tomasz (233.6kB)    
Mazur Ryszard (219.8kB)    
Sułek Barbara (335.8kB)    
Szydełko Arkadiusz (250.2kB)    
Szymerowska Maria (189.5kB)    
Śmichura Dariusz (254.2kB)    
Wantrych Marta (180.9kB)    
Wołowiec Jolanta (240.3kB)    
Zalewska Urszula (220.6kB)    
Florek Krzysztof (267.5kB)    
osw majatkowe Przewodniczacy Rady Gminy (1.3MB)    
Anna Chmielewska - wg stanu na 16.09.2018 r. (97.6kB)    
Arkadiusz Szydełko - wg stanu na 16.09.2018 r. (260.2kB)    
Barbara Sułek - wg stanu na 16.09.2018 r. (346.1kB)    
Dariusz Śmichura - wg stanu na 16.09.2018 r. (236kB)    
Jan Bęben - wg stanu na 16.09.2018 r. (256.8kB)    
Jolanta Jaworczykowska - wg stanu na 16.09.2018 r. (235.3kB)    
Jolanta Wołowiec - wg stanu na 16.09.2018 r. (235.5kB)    
Józef Jarosz - wg stanu na 16.09.2018 r. (238.9kB)    
Krzysztof Florek - wg stanu na 16.09.2018 r. (239.3kB)    
Krzysztof Fuczek - wg stanu na 16.09.2018 r. (225.1kB)    
Lidia Augustynowicz - wg stanu na 16.09.2018 r. (228.3kB)    
Marcin Dziedzic - wg stanu na 16.09.2018 r. (218.6kB)    
Maria Szymerowska - wg stanu na 16.09.2018 r. (231.8kB)    
Maria Zofia Drozd - wg stanu na 16.09.2018 r. (251.7kB)    
Marta Wantrych - wg stanu na 16.09.2018 r. (150.1kB)    
Michalina Leśniewska - wg stanu na 16.09.2018 r. (242.2kB)    
Ryszard Mazur - wg stanu na 16.09.2018 r. (269.9kB)    
Tomasz Maliga - wg stanu na 16.09.2018 r. (232.1kB)    
Urszula Zalewska - wg stanu na 16.09.2018 r. (214.4kB)    
Zofia Kmita - wg stanu na 16.09.2018 r. (206.9kB)    

Metadane

Źródło informacji:Ewelina Wosinek
Data utworzenia:2015-02-04 12:08:21
Wprowadził do systemu:Adam Mierzwa
Data wprowadzenia:2015-02-04 12:08:38
Opublikował:Adam Mierzwa
Data publikacji:2015-02-04 12:11:04
Ostatnia zmiana:2018-11-07 15:58:40
Ilość wyświetleń:2937